maandag 12 juni 2006

schoolreisje

Eftiling Op donderdag 13-06-juni. Ging de hele school op schoolreisje. Er waren 4 groepjes. Beray Thierry Ismet Winston en juf. Ankie. Theirry Winston en Ismet en juf. Ankie gingen in de python. Iedereen is in de vogel rok geweest. En de pegasus was ook vet. Onze groep bleven stil staan in de fatamogana. In de piranja werden we helemaal nat. We waren 5 keer in de bobslee geweest.

De eftelingDe helle zuiderlicht gin op schoolreisje we hebben zelfs een klasfoto met pardoes hij heeft een soort bodiekart efteling was leuk

Schoolreisje efteling De kinderen van bs zuiderlicht zijn naar de efteling geweest met school reisje . Dat was erg leuk we gingen allemaal in aktracies. We zij in coole-vette-harde aktraksies geweest we zaten in groepjes . De kinderen van groep 7 8 mochten vrij lopen Wij niet we moesten in groepjes lopen met ouders of juffen of meester We kwamen veel kinderen van andere klassen tegen en ze genoten ook net zoals ons! En we hadden pardoes de enige echte gezien we konden eten en drinken en ijsjes eten of anderen dingen die we wouden kopen met ons geld die we bij hadden veel kinderen kochten veel dingen zoals zaki jason ismet winston beray en zoo die kochten en wonnen dingen en we zijn ook in de pyton geweest somige kinderen durfde niet of wouden niet We zijn met bussen naar de efteling gegaan. groep 5 wij gingen in bus 3 en 1+2+4 groepen gingen ook in de bus 3 gegaan dat was erg gezellig verder was het prima en leuk hopelijk is dat de volgende schoolreisje ook zo als de vorige word Groetjes van fadumo en dalal

EFTELING!!!!!! Donderdag gingen wij naar de efteling. Heel onze school gingen met schoolreisje naar de efteling. en we zaten in groepjes,ons groepje/leider was ons vader. Vervolgens zaten we in actracties. We gingen in de pitton,we hadden pardoes gezien. De kinderen van groep 7 &8 gingen vrij lopen. De kinderen van groep 1 t/m 8 gingen naar de efteling. We gingen met de bus naar de efteling. We moesten zelf eten meenemen. We gingen naar de trappenhuis,we gingen met dalal,fadumo,juliet ,jocelijn en salia. Gr.1&2&4gingen mee in bus 3. We zaten ook in bus 3,de schipschommel was erg leuk. We waren er 5 keer in ge weest, een meisje iets van 18of 19 jaar, was heel erg bang. En we mochten steeds nog een keer. We hadden daar het echt naar ons zin. We hadden met ons eigen geld ijsjes gekocht. Geschreven door juliet en jocelijn.

De EFTELING Dit zijn de namen van onze groep: jason,merve,zaki,eren,stefan,en juf nele En toen kwam emre erbij eerst gingen we naar de sprookjes bos. En toen kwamen we bij de schoen maar de schoen was er niet en er stond nog steeds muziek op.en later zagen we holle bolle gijs het waren allemaal anders we waren ook in de villa volta geweest maar ik merve was er niet in geweest en jason dufde niet in python maar jason was er niet in geweest en het was erg een lange rij we gingen in de vogel rok geweest maar ern durfde niet ik merve wou er niet in omdat het voor mijn eerste keer was maar ik ging er toch in je weet amper waar je naar toe gaat en toen gingen wij naar de fathamorgana daar in het laaste kwam een hoofd met groene straaloogen en we zagen ali baba en het was erg leuk en grappig         SchoolreisWij zijn Fatih,Sezer en Marouan, alle kinderen van Bs Zuiderlicht zijn naar Efteling geweest. Wij 3e Fatih’s moeder Fatih’s zusje Omer,Omer’s moeder, Mehmet (in gr.1/2)Mehmet’s moeder zijn er geweest. We gingen met 3 bussen naar de Efteling. Eerst gingen we in Fata Morgana in de woestijn daarna in de Piranya. Sommige gingen in de Schipschommel en sommige in de bestuurbaren auto’s. We gingen toen eten en daarna gingen we wandelen toen naar de sprookjesbos. Daar zagen we sprookjes. Toen gingen in de schommel. Groetjes Fatih,Sezer,Marouan11 opmerkingen:

 1. Hallo ik ben Fatih ,
  wij zijn met de hele school donderdAG 8 JUNI HET WAS HEEL LEUK!!!!!!!!!!!
  Wij gingen in de Schipschommel en in de pirahja en in de sprookjes bos daar zagen we de fakir die vloog op zijn mat en een trollenkoning die slaapte en de 7geitjes en de wolf Hans en Grietje en nog veeeeeeeeeeeeel meer.En in de fata morgana waren we met een bootje in het paleis dat was leuk.We gingen in schommels en andere dingen.
  Groetjes Fatih

  BeantwoordenVerwijderen
 2. ik en thierry ginggen naar piton.
  het was heel leuk.
  en juf ankie had bij thierry en ik ismet fotos gemaakt.
  en toen ginnen we naar de vogelrok.
  en da was ook heel leuk en toe had ik thierry betaald met een brood.

  BeantwoordenVerwijderen
 3. ik ismet en de juf gingen.
  in de piton.
  en dat was leuk.
  ikvaas in het v bege bang

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Hallo ik ben Marouan het was leuk op de EFTLLING

  BeantwoordenVerwijderen
 5. hallo ik ben juliet.
  en ik wil jullie iets vertellen
  over de efteling. we gingen op school reisje in de efteling .we gingen ook in de pyton.
  we waren niet bang.
  groetjes juliet

  BeantwoordenVerwijderen
 6. hallo ik ga me even voorstellen,
  ik ben jocelijn
  we zijn naar de efteling geweest.
  we waren meteen naar de piton geweest.
  onderweg haden we juf ankie,ismet,beray,thierry,winston-
  tegen gekomen.

  BeantwoordenVerwijderen
 7. ik stefan
  ik geeng irst naar de efteling
  ik geeng met merve jason zaki eren
  eerst geeng we in het sprookjesbos
  en toe wilde we holenbolengijs dus we geengen naar hem op zoek naar een half uurtje haden we hem gevonde we rende naar hem toe we hade alle pakjes en toen geengen we in de python

  BeantwoordenVerwijderen
 8. ik stefan
  ik geeng irst naar de efteling
  ik geeng met merve jason zaki eren
  eerst geeng we in het sprookjesbos
  en toe wilde we holenbolengijs dus we geengen naar hem op zoek naar een half uurtje haden we hem gevonde we rende naar hem toe we hade alle pakjes en toen geengen we in de python

  BeantwoordenVerwijderen
 9. ik vond het heel erg leuk bij het
  efteling we gingen in de python
  jason merve zaki eren en stefan waren bij de juf nele ze is best wel aardig wij zaten in bus drie in ons groepje we waren het laatst in de pandadroom geweest je moest een dridee bril op doen en je moest naar de eerste lokaal lopen en toen kwam er 2 keer een reklame toem moesten wij naar het andere lokaal en mijn muts was nog in de andere lokaal en ik zei het tegen juf nele en juf nele zei tegen een vrouw die daar werkt dat z hem zal halen en dan krakt de stoel net het alsof het kapot gaat er kwam rook eruit en er was een haai op de tv als je de bril op doet zie je hem op je af komen en dan schieten de apen kokesnoten tegen je aan en het lijk net alsof dat het echt tegen je aan komt en dan knakt de stoel ik schrok ervan echt waar ik zat naast jason ik vond heel erg leuk en er waren ook zeepaardjes en visjes en je hept op de plafond een heel groot tak en die komt erg op je af toen de film klaar was ging j naar een speel plek je kon ook dingen kopen ik kocht een keting van een paarse dollefijn en een panda voor mijn moeder en vader ze waren heel blij ze hadden bij de efteling in de ingang een heel groot bank toen we thuis waren ging ik nog schoenen kopen en kleren erg veel en ik was moe toen ik thuis was en ik ging ook in de douche en onze groep kocht alles en we waren overal imn alle actracties geweest en het was heel erg leuk en het was heel gaaf groetjes merve uit groep 5 olleeee

  BeantwoordenVerwijderen
 10. heey toen was ik er niet bij was wel jammer

  BeantwoordenVerwijderen